میز ناهار خوری

محمد/ آبان ۲, ۱۳۹۶/ سلامت/ 0 comments

مشخصات یک میز ناهارخوری خوب چیست؟

یکی از مشخصه های داشتن تمامی استاندارد های میزناهارخوری، این است که ارتفاع میز با مشخصات فنی شما سازگارباشد. به عنوان مثال اگر شما قد بلندی ندارید باید سراغ میز هایی برید که از حالت عادی کوتاه ترند. خوشبختانه انتخاب میز ناهارخوری مناسب به دلیل تنوع در بازار های امروزه کار بسیار راحتی است.

راه های تشخیص یک میزناهارخوری خوب :

باید به نکاتی برای انتخاب میز ناهارخوری دقت کنید از جمله : زمانی که شما روی صندلی نشسته اید بلندی میز نباید بیشتر از قفسه سینه شما باشد و فاصله ارنج تا بدن باید کمتر از ۴۰ سانت باشد. همچنین زماتی که شما روی میز در حال صرف غذا هستید هیچ گونه ناراحتی در تمامی اعضا بدن نباید مشاده شود.

ارتفاع میز ناهارخوری هم نباید بلند باشد تا هنگام غذا احساس خفگی کنید و یا برعکس،اینقدر کوتاه باشد که برای خوردن غذا گردن خود را خم کنید. صندلی نیز باید دارای قسمتی نرم برای نشستن باشد و زاویه تشک زیرین تا تکیه گاه ۹۰ درجه باشد. سعی کنید غذا را با ارامش و به اهستگی میل کنید زیرا باعث هضم بهتر شده و دستگاه های بدن کمتر باعث اسیب دیدگی میشوند.

 

به پایه ها دقت بیشتری داشته باشید.

بعضی از افراد برای خرید میز ناهارخوری  صرفه جویی بیش از حد کرده و کم هزینه میکنند. معمولا میز هایی با هزینه های بیسار کم دارای دقت کمتری در زمان ساخت هستند .همچنین برای چسباندن پایه ها به جای میخ از چسب چوب استفاده کرده که این امر خود بسیار مخرب و باعث تخریب زودتر پایه ها میگردد

میز های مرغوب معمولا بعلاوه بر میخ های فلزی از پرس هایی با درجه دمایی بالا برخوردارند. برای اطمینان حاصل کردن از سالمی و تهیه درست میز هاو صندلی ها باید به پایه های ان دقت نمود. پایه میز های ناهارخوری با فواصل کوچک و بزرگ دارای کیفیت پایینی هستند و پس از مدت کوتاهی نیاز به تعمیر و یا تعویض دارند.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*